Lustrzane meble na wymiar?

meble na wymiar

Kiedy chodzi o dekorowanie wnętrz, lustra nie mają sobie równych. Wielu dekoratorów jest zwolennikami ustawiania ich wszędzie tam, gdzie tylko można, oczywiście w granicach dobrego gusty i stylu. Współcześnie nie musimy poprzestawać jedynie na lustrach – na rynku dostępne są stylowe meble lustrzane. Mają one bardzo wiele zalet: optycznie powiększają pomieszczenie, a ponadto doświetlają je, dzięki odbijającym się promieniom światła. Oprócz tego mają swój oryginalny urok – dodają szyku i elegancki każdemu wnętrzu. Warto podkreślić, że to naprawdę magiczne sprzęty. W zależności od tego w jaki sposób je wykorzystamy, mogą niczym kameleon wniknąć i stopić się w resztę dekoracji lub wręcz przeciwnie, stać się jego najpiękniejszą, wyróżniającą się ozdobą.

 Meble lustrzane – jaki styl pomieszczenia?

Meble lustrzane sprawdzą się w różnych stylizacjach. Niebywale podkreślą elegancję, styl, szyk i luksus stylu glamour. Wnętrza w stylu glamour mogą być urządzone w dwóch nurtach: nawiązywać wprost do baroku lub rokoka lub być zaprojektowane jako modern glamour. Efekt uzyskamy dzięki odpowiedniemu doboru dekoracji. Niezależnie, od tego który nurt wybierzemy wnętrze zyska na splendorze poprzez wykorzystanie lustrzanych mebli. Ponadto stosowanie błyszczących powierzchni sprawi, że nawet niewielki pokój będzie sprawiał wrażenie znacznie większego. Takie, pięknie wykonane, artystyczne meble pozwolą również uzyskać kwintesencję stylu glamour, czyli efekt luksusu, który jednocześnie nie uwłacza dobremu gustowi.

A może zaprojektować samodzielnie

Aby nie ograniczać naszej fantazji i potrzeb niektóre firmy, jak np. M.A.K. Dekor oferują swoim klientom meble lustrzane tworzone na wymiar. Lista oferowanych mebli, które mogą być stworzone specjalnie na nasze potrzeby właściwie nie ma końca. Co więcej z pomocą fachowców wykonywane są również meble ze stali nierdzewnej i lustrzane według autorskiego pomysłu klienta. Każde zlecenie rozpatrywane jest indywidualnie i dołożone są wszelkie starania, aby meble spełniały oczekiwania zamawiającego.