makdekor

Konsole i toaletki Glamour

Na wystrój oraz charakter naszych domów składają się m.in. meble. To one bowiem bardzo często świadczą o charakterze oraz usposobieniu domowników. Oczywiście każda osoba ma inny styl i czegoś innego oczekuje również po meblach znajdujących się we wnętrzach, w których przebywa. Część naszych klientów to osoby, które lubią otaczać się przedmiotami o ekskluzywnym, luksusowym charakterze, jednocześnie nie idąc na kompromisy w kwestii ich użyteczności. Dlatego coraz więcej z nas do swoich mieszkań wprowadza tradycyjne konsole i toaletki, które z powodzeniem potrafią ozdobić m.in. każdą sypialnię. Wykonane z wysokiej jakości materiałów z pewnością będą zarówno piękne, jak i użyteczne, a do tego naprawdę ponadczasowe. Toaletka glamour, którą możesz zakupić w naszym sklepie nie tylko cieszy oko i jest świetnym uzupełnieniem wnętrza, ale także jest ona bardzo praktyczna.

Wyświetlanie 1–16 z 25 wyników

Dlaczego warto wprowadzić do swoich wnętrz konsole i toaletki?

Nowoczesne konsole i toaletki cieszą się coraz większą popularnością. Jednak dlaczego tak się dzieje? Otóż jak się okazuje, są to meble bardzo potrzebne. Dzięki nim możliwe jest m.in. wykonanie nocnej pielęgnacji. Dlatego często stawiamy je w naszych sypialniach. Wspomniane meble w stylu glamour to także dobre miejsce na trzymanie wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy. Nie stanowi to w ich przypadku żadnego problemu, ponieważ przeważnie są one całkiem pojemne. Ponadto, pięknie wykonane przedmioty cieszą oko. Wprowadzają też atmosferę elegancji, dlatego z pewnością spodobają się osobom, które lubią tradycyjne wystroje sypialnianych wnętrz, ale z nutką współczesności.

Współczesne konsole i toaletki z pracowni M.A.K. Dekor

Toaletki glamour tak samo jak konsole można kupować prosto od projektantów. Oczywiście tego typu meble są dostępne także w sieciowych sklepach meblarskich, jednak tamtejsze produkty nie cechują się taką elegancją, stylem i jakością, jakiej oczekują wymagający klienci. Jeżeli więc chcesz posiadać w domu meble, które będą nie tylko piękne i użyteczne, ale także stylowe, a co za tym idzie nie wyjdą z mody po jednym sezonie, to zdecydowanie powinieneś zapoznać się z meblami z oferty M.A.K. Dekor. Na naszej stronie znajdziesz piękne, dobrze wykonane konsole i toaletki, które będą służyć Ci przez lata i każdego dnia tak samo zachwycające swoim wyglądem.

Solidne materiały, z których tworzymy nasze meble

Nowoczesne toaletki oraz konsole przede wszystkim powinny być solidnie i dokładnie wykonane z dbałością o każdy szczegół. Materiały użyte do tworzenia takich przedmiotów powinny być dobrej jakości. Przede wszystkim warto jest więc szukać modeli, które wykonane są z drewna, stali nierdzewnej czy zawierających lustrzane elementy. Dzięki temu będą efektownie odbijać światło a co za tym idzie, całe wnętrze wydawać się będzie większe niż jest w rzeczywistości. Takimi cechami wyróżniają się m.in takie modele, jak toaletka lustrzana Malta, czy też Modern, wykonana z luster fazowanych i wyposażona w 2 praktyczne szuflady.

Meble na indywidualne zamówienie

Naszą pracownię M.A.K. Dekor wyróżniają piękne, eleganckie i ekskluzywne meble, które przygotowujemy dla naszych klientów na indywidualne zamówienie i pod konkretny wymiar, jest to między innymi piękna toaletka glamour. Jesteśmy w stanie dokładnie spełnić wymagania dotyczące wykonania mebli oraz ich charakteru. To miejsce dla wszystkich, którzy lubią otaczać się meblami utrzymanymi we współczesnym stylu, które zdecydowanie mają “to coś”.

X