makdekor

Lustrzane konsole i toaletki

Sypialnia to miejsce, w którym regenerujemy swoje siły i oddajemy się relaksowi. Względem innych pomieszczeń, to właśnie sypialnia w największym stopniu ulega personalizacji. Dzieje się tak, ponieważ mury pokoju sypialnianego są przestrzenią osobistą ich właścicieli. Wszystko, co znajduje się w tym miejscu, ma służyć wygodzie użytkowników. Z tego powodu, każda sypialnia jest wyjątkowa, a jej wystrój – niepowtarzalny. W Makdekor cenimy sobie oryginalność, dlatego do Twojej dyspozycji oddajemy kolekcję niebanalnych mebli sypialnianych, wykonanych z wysokiej jakości szkła.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Mebel kochany przez kobiety

W sypialni każdej kobiety powinno znajdować się miejsce przeznaczone na toaletkę lustrzaną. Ten wyjątkowy mebel jest upodobały sobie małe dziewczynki, jak i dorosłe kobiety. Nie da się przejść obojętnie obok konsol lustrzanych. Toaletki Makdekor ułatwiają codzienną pielęgnację skóry, zarówno przed zaśnięciem, jak i po przebudzeniu. Toaletka lustrzana to również doskonałe miejsce przeznaczone do przechowywania najczęściej używanych kosmetyków. W sklepie internetowym Makdekor znajdziesz toaletki i konsole wyposażone w szuflady oraz wnęki. Szeroka oferta tych mebli sypialnianych pozwoli Ci wybrać produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Wysoka jakość synonimem luksusu

Meble Makdekor projektowane są z dbałością o najmniejsze detale. Wysoka jakość wykonania, cechująca toaletki lustrzane, idzie w parze z ich ponadczasowością. Ekskluzywne walory wizualne tych mebli podążają za duchem czasu. Szyk i elegancja nigdy nie wyjdą z mody. Decydując się na konsole lustrzane, wybierasz produkt, który będzie towarzyszył Ci przez długie lata, jednocześnie nie tracąc na swojej atrakcyjności. Prosta forma mebli lustrzanych ułatwia ich pielęgnację. Wyraźnie zaznaczone kształty oraz przewaga prostych powierzchni sprawiają, że zachowanie toaletek lustrzanych w czystości jest bardzo proste. Co więcej, konsole z szufladami wyposażone są w ergonomiczne uchwyty. To rozwiązanie umożliwia uniknięcie powstania zabrudzeń na meblu. Jeżeli chcesz, aby Twój lustrzany mebel zawsze wyglądał jak nowy, regularnie przecieraj go za pomocą czyścika i detergentu przeznaczonego do szklanych powierzchni.

Ponadczasowy dodatek do Twojej sypialni

Toaletka lustrzana to dodatek, który rozjaśni Twoją sypialnię. Dzięki powierzchni odbijającej światło, pomieszczenie sypialniane optycznie się powiększy. Konsole lustrzane idealnie wkomponują się w wystrój każdej sypialni, bez względu na panujący w niej styl. Szklany akcent konsol Makdekor stworzy jednolitą całość z meblami tapicerowanymi i dodatkami w stylu glamour. Twoja sypialnia zaprojektowana jest w tradycyjny sposób? Toaletka lustrzana usytuowana w sąsiedztwie drewnianego łóżka stworzy efekt kontrastu, poszukiwany przez wielu miłośników designu.

X