makdekor

Nocne szafki lustrzane

Sypialnia jest miejscem, w którym spędzamy około jednej trzeciej doby, dlatego dobór mebli do tego pomieszczenia nie powinien odbywać się w sposób przypadkowy. Wysoka estetyka tego pokoju powinna wpływać relaksująco na osoby w nim przebywające. Stylowo zaprojektowana przestrzeń sypialniana będzie cieszyć oko swoich właścicieli, zachowując przy tym wysoki poziom funkcjonalności. Poznaj kolekcję szklanych szafek nocnych od Makdekor i spraw, by w Twojej sypialni zagościł szyk i elegancja.<

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Czym powinna wyróżniać się idealna szafka nocna?

Odpowiednio dobrana szklana szafka nocna zdecydowanie ułatwia nam wykonywanie codziennych czynności. W końcu to właśnie na szafce nocnej przechowujemy nasze ulubione książki, które czytamy przed zaśnięciem. W szufladzie, w którą wyposażony jest ten mebel, chowamy drobne przedmioty codziennego użytku, takie jak kremy i chusteczki higieniczne. Można spokojnie stwierdzić, że ten element wyposażenia sypialni jest w ciągłej eksploatacji. Aby cieszyć się nim długo, powinniśmy wybrać taki, który jest odporny na uszkodzenia. Szklane szafki nocne Makdekor zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, przez co zarysowanie powierzchni tych mebli nie jest takie proste. Wysoka wytrzymałość szafek nocnych lustrzanych od Makdekor sprawia, że wybierając ten produkt, będziesz mógł cieszyć się nim przez długi czas. Czy idealna szafka nocna istnieje? Zapoznaj się z ofertą Makdekor i przekonaj się sam!

W Makdekor stawiamy na oryginalność

Szafka usytuowana w sypialni powinna wyróżniać się niebanalnymi walorami estetycznymi, jednocześnie wpisując się w styl przeważający w danym pomieszczeniu. Szklane szafki nocne od Makdekor idealnie komponują się z pikowanymi zagłówkami łóżek, gęstymi dywanami i przedmiotami o prostej formie. Popularnym rozwiązaniem jest połączenie szklanych szafek nocnych z tradycyjnymi meblami, wykonanymi z drewna. Zastosowanie kontrastu w sypialni nada temu pomieszczeniu indywidualny i niepowtarzalny charakter. Bez względu na to, jaki styl przeważa w Twoim pokoju sypialnianym – dzięki lekkiemu wyglądowi, szafki nocne lustrzane będą prezentowały się idealnie obok Twojego łóżka. Meble lustrzane uważane są za dodatki ponadczasowe, co oznacza, że moda na szklane szafki nocne nigdy nie przeminie.

Pielęgnacja nigdy nie była tak prosta

Aby szklane meble wyglądały atrakcyjnie, należy poddawać je regularnej pielęgnacji. Dzięki wyraźnie zaznaczonym kształtom, z przewagą płaskiej powierzchni, łatwo jest zachować je w czystości. Jeżeli chcesz, żeby Twoja szklana szafka nocna każdego wieczoru wyglądała jak nowa, przetrzyj ją ściereczką. Ergonomiczne uchwyty zamontowane w lustrzanych szafkach nocnych umożliwiają korzystanie z szuflad bez konieczności dotykania powierzchni mebla. Dzięki temu Twoje lustrzane szafki nocne nie będą narażone na pozostawienie tłustych śladów.

X