makdekor

Meble na zamówienie

Nowoczesne meble lustrzane na zamówienie – M.A.K. Dekor

M.A.K. Dekor to zlokalizowana w centrum Wrocławia firma meblarska oferująca meble wykonane ze stali nierdzewnej i lustrzane oraz akcesoria wnętrzarskie. Te wykonane ze szlachetnych materiałów elementy wyposażenia świetnie wkomponują się we wnętrza zaaranżowane w stylu modern classic, minimalistycznym, industrialnym i każdym innym – ograniczenie stanowi jedynie wyobraźnia projektanta. Nasze produkty to nie tylko luksusowe meble – to także efekt ręcznej pracy kreatywnego, doświadczonego zespołu.

Tak jak my jesteś pasjonatem pięknych mebli, wybrałeś już coś do swojego salonu lub sypialni, ale nie odpowiada Ci rozmiar? Jako M.A.K. Dekor nie tylko sprzedajemy elementy wyposażenia, ale także wykonujemy je na wymiar. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, podając nazwę produktu i wymiary, a my wykonamy go dla Ciebie.  Na wymiar wykonujemy:

– komody

– szafki RTV

– stoliki

– toaletki

– stołki

– konsole

Lista oferowanych przez nas mebli i dodatków jest długa, jednak nie stanowi dla nas ograniczenia.  Pragniemy realizować oczekiwania naszych klientów w stu procentach, dlatego często angażujemy ich w powstawanie naszych produktów. Z pomocą fachowców  wykonujemy meble ze stali nierdzewnej i lustrzane, także według autorskiego pomysłu klienta. Lubisz styl naszych mebli, ale chcesz go uzupełnić o swój własny element? Skontaktuj się z nami –napisz lub zadzwoń. Zainspirujmy się wzajemnie!

Każdą prośbę klienta rozpatrujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, żeby zrealizować Wasze pomysły.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X