makdekor

O nas

Designerskie meble lustrzane i ze stali nierdzewnej – o firmie M.A.K. Dekor

Uwielbiamy oglądać piękne wnętrza oraz otaczać się nietuzinkowymi przedmiotami. Z naszej miłości do dobrego stylu i smaku postanowiłyśmy uczynić sposób na własny biznes. W ten sposób narodziła się marka M.A.K. Dekor. Dzięki niej możemy dzielić się tym, co nas inspiruje, nie tylko z rodziną i przyjaciółmi, ale także z szerokim gronem naszych klientów.

Oferujemy eleganckie i luksusowe meble lustrzane  oraz meble ze stali nierdzewnej: konsole, toaletki, komody, stoliki kawowe i pomocnicze, szafki nocne, lustra, a także szereg dodatków wnętrzarskich – tace, pufy, poszewki na poduszki i inne. Gwarantujemy wysoką jakość produktów dopracowanych z dbałością o każdy szczegół. Nasze meble i dodatki to produkt ekskluzywny, tworzony przeważnie ręcznie, a mimo to dostępny w niewygórowanych cenach. Niebanalna forma i wyjątkowe materiały, z którego są zrobione, stymulują zmysły naszych klientów i inspirują.

Nasz sklep ma również możliwość wykonania dowolnego mebla ze stali, z asortymentu w większym lub mniejszym rozmiarze, odpowiadającym Twoim upodobaniom i gabarytom Twojego domu. W celu zamówienia mebli ze stali na wymiar wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta, także dając sposobność do zgłaszania własnych pomysłów –  M.A.K. Dekor po przyjęciu zamówienia bez problemu wykona mebel ze stali zmodyfikowany zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Wsłuchujemy się w każdy głos, sugestię czy słowo krytyki – jesteśmy świadome tego, że tylko w ten sposób M.A.K. Dekor  będzie się rozwijać.

Serdecznie zapraszamy i życzymy udanych zakupów,

Zespół m.a.k. dekor

Maria, Anna, Katarzyna

X