makdekor

Lampy Glamour

Współczesne mieszkania czy domy są projektowane w taki sposób, aby były funkcjonalne i estetyczne. Ciekawy design powinien iść w parze z wygodą i komfortem użytkowania danego pomieszczenia. Oświetlenie w aranżacjach odgrywa niezwykle ważną rolę, ze względu na strefę czasową, w jakiej żyjemy. Dzięki odpowiedniemu oświetleniu możemy optycznie powiększyć wnętrze pomieszczenia lub uwypuklić jego atrybuty. Dobrze dobrane oświetlenie będzie też dekoracją, która nada wnętrzu wyjątkowego charakteru i będzie przyciągała spojrzenia naszych gości./p>

Wyświetlanie 1–16 z 37 wyników

Niepowtarzalne oświetlenie glamour

Sam styl glamour powstał na przełomie lat 40 i 50. Bezpośredni wpływ na kształtowanie się tego nurtu miało hollywoodzkie kino z tamtych lat. Aktualna moda, piękne suknie, efektowne dodatki zainspirowały projektantów wnętrz i szybko stały się niezwykle popularne. Współczesny styl glamour kojarzy się z luksusem, oryginalnością oraz, co równie ważne, dbałością o każdy detal. Oświetlenie glamour jest obowiązkowym elementem takich aranżacji. Oświetlenie ma nie tylko spełniać swoją rolę, ale ma być także przysłowiową “wisienką na torcie”. W przestronnych salonach nie wystarczy użyć jednego źródła oświetlenia. Oprócz lampy wiszącej, służącej jako główne oświetlenie glamour, powinny znaleźć się też kinkiety czy lampy podłogowe, które pozwolą na rozdzielenie poszczególnych stref wnętrza, a także nadadzą im odpowiedniego klimatu.

Lampy, kinkiety, plafony glamour M.A.K. Dekor

W sklepie M.A.K. Dekor posiadamy szeroki wybór oświetlenia glamour do każdego pomieszczenia. Poszczególne modele różnią się od siebie nie tylko designem, kolorem czy wielkością, ale też sposobem montażu. W sklepie dostępne są lampy wiszące, kinkiety, lampy stojące, stołowe i plafony. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się oświetlenie glamour do sypialni. Sypialnia jest pomieszczeniem, w którym nie zawsze mocne, sztuczne światło jest odpowiednie. Za to oświetlenie do sypialni glamour, jakie znajduje się w ofercie naszego sklepu, wprowadzi do wnętrza niesamowity klimat. Wszystkie lampy wykonane są z dobrych materiałów oraz cechuje je wyjątkowy design, który we wnętrzach glamour odgrywa tak ważną rolę.

X