makdekor

Stoliki nocne Glamour

W pięknych wnętrzach powinny znajdować się piękne i stylowe przedmioty. Szafki nocne i stoliki nie stanowią tutaj żadnego wyjątku. Chociaż przeważnie znajdują się w sypialni, do której z reguły nasi goście nie zaglądają, to jednak potrafią nadać temu miejscu wyjątkowy i bardzo indywidualny charakter, ważny dla domowników. To niezwykle istotne, aby otaczać się jakościowymi i pięknymi przedmiotami, również w miejscu, w którym zasypiamy. Jeżeli więc stoliki nocne są tym, czego szukasz do swojej sypialni, poznaj propozycje stolików od M.A.K. Dekor, pięknych, unikalnych i wykonanych z dbałością o najmniejszy szczegół.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Stoliki nocne glamour – unikalny design

Stoliki nocne w stylu glamour warto mieć w swoim domu z wielu względów. Przede wszystkim mebel w takiej formie bez wątpienia cieszy oko jednak to, co jest najważniejsze, to fakt że jest on użyteczny. Dzięki odpowiednio dobranym wymiarom może się doskonale wkomponować w przestrzeń łóżka po obu stronach, nie zajmując jednocześnie zbyt wiele miejsca w pomieszczeniu. Warto też mieć świadomość, że stoliki nocne od projektantów to projekty stylowe, które nie wyjdą z mody po sezonie czy dwóch. Są bowiem bardzo indywidualne i to właśnie one niezwykle często wyznaczają obowiązujące trendy. To meble dla osób, które nie podążają za tym, co modne, ale co odpowiada ich poczuciu stylu oraz piękna.

Szafki nocne – stylowy i jakościowy mebel

Stoliki nocne dostępne w M.A.K. Dekor choć są nowoczesne, to jednak wciąż wykonane z dobrej jakości materiałów, takich jak m.in. stal nierdzewna i szkło hartowane, które mają w sobie równie dużo wdzięku i zgrabności. Dla projektantek M.A.K. Dekor ważne jest, aby były one unikalne i jakościowe zarazem, ponieważ tylko wtedy trafią w gusta klientów mających własną wizję swojej wymarzonej przestrzeni. Oprócz wyżej wymienionych materiałów do produkcji naszych stolików wykorzystać możemy m.in. tekstylia, na przykład skórę, z której tworzone są detale niektórych stolików.

Nocny stolik w nowoczesnym stylu – do jakich wnętrz?

Stoliki w stylu glamour to dodatki, które idealnie będą sprawdzać się w domu osób wyrażających swoją osobowość również w przestrzeni, w której żyją, mających swoje własne poczucie estetyki i nie podążających ślepo za modą. Takie stoliki czerpią bardzo dużo z klasycznych rozwiązań, dlatego też zawsze pozostają w modzie, a ich piękno nie przemija. Pasują do osób, które lubią przedmioty zgrabne i pełne wdzięku, nie poddające się presji czasu i mające swój własny styl. Jeżeli nie przemawiają do Ciebie produkowane masowo meble z dużych sieci meblarskich, to stylowe szafki wychodzące z pracowni M.A.K. Dekor z pewnością Cię zachwycą!

Stoliki nocne M.A.K. Dekor

Nasze stoliki nocne nie są meblami, które można znaleźć w sklepach popularnych sieci meblarskich. Takie dodatki są tworzone przez projektantów z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów dostępnych na rynku, czemu towarzyszy artystyczny zmysł. Dlatego oprócz standardowych modeli stolików nocnych, w M.A.K. Dekor możesz zamówić także meble na wymiar, dzięki czemu będą one idealnie pasować do Twojego wnętrza oraz gustu.

X