makdekor
meble ze stali nierdzewnej

Meble ze stali nierdzewnej oraz lustrzane – M.A.K. Dekor we Wrocławiu

M.A.K. Dekor to firma meblarska oferująca nowoczesne meble wykonane ze stali nierdzewnej, meble lustrzane oraz, dopasowane do nich, dodatki wnętrzarskie.

Nasza działalność jest owocem zamiłowania do pięknych, luksusowych przedmiotów i sposobem na przekazanie tej pasji naszym klientom. Mamy nadzieję, że proponowane przez nas konsole ze stali nierdzewnej czy lustrzane szafki nocne pobudzają wyobraźnię  i są źródłem inspiracji – nie tylko dla odwiedzających nasz sklep, ale także dla projektantów wnętrz, którzy w swoich projektach przewidują styl mebli prezentowanych w naszej ofercie.

Dzięki oferowanemu przez M.A.K. Dekor unikatowemu umeblowaniu możesz wyposażyć swoje mieszkanie w oryginalnym, nowoczesnym stylu. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór pięknych mebli lustrzanych oraz wykonanych ze stali nierdzewnej, takich jak:
– komody,
– szafki RTV,
– stoliki,
– toaletki,
– stołki,
– konsole.

Doskonałym stylistycznym uzupełnieniem dostępnych w naszym sklepie mebli, są różnego rodzaju akcesoria wnętrzarskie:
– lustra,
– poszewki dekoracyjne,
– pledy,
– pufy,
– tace lustrzane ze stali nierdzewnej.

Nowoczesne lustrzane komody i inne meble na zamówienie w ofercie M.A.K. Dekor

Każdy pojedynczy produkt z naszego asortymentu to nie tylko mebel spełniający swoją funkcję użytkową –  to także rzadkie dzieło sztuki, wykonane ze szlachetnych materiałów,  polerowane ręcznie. Nieustannie podwyższamy sobie poprzeczkę i staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów, dlatego oprócz gotowych mebli ze stali nierdzewnej i lustrzanych dostępnych w naszym katalogu, oferujemy meble wykonywane na zamówienie. Wybrana przez Ciebie konsola, ława czy inny dowolny mebel nie są odpowiednie pod względem rozmiaru? Żaden kłopot – wszystkie meble z naszego asortymentu możesz zamówić w konkretnych, pasujących do wnętrza Twojego mieszkania wymiarach. Współpracujący z nami projektanci są otwarci na nowości, dlatego masz również możliwość współtworzenia unikalnego mebla według własnego pomysłu.

Jako pasjonatki designerskich, luksusowych mebli zachęcamy do wyposażenia mieszkania lub domu w nasze produkty, lecz jako założycielki marki M.A.K. Dekor zapraszamy również do współpracy potencjalnych partnerów handlowych oraz projektantów wnętrz, którzy chcieliby uwzględnić nasze elementy wyposażenia w swojej wizji ponadczasowego, przyciągającego wzrok salonu czy sypialni.

Tak jak my cenisz szlachetny produkt będący połączeniem funkcji użytkowej z artyzmem wykonania? Poczułeś się zainspirowany zawartością naszej oferty i chcesz stworzyć we współpracy z nami projekt mebla na podstawie własnego pomysłu?  Polecamy nasze meble lustrzane oraz meble ze stali nierdzewnej na wymiar. Skontaktuj się z nami – napisz lub  zadzwoń.

X