makdekor

Tace Glamour ze stali nierdzewnej

Każdy element domowego wyposażenia ma wpływ na ogólny klimat i charakter pomieszczeń. W aranżacjach wnętrz coraz częściej odchodzi się od ultra nowoczesności i minimalizmu na rzecz nurtów, w których ważne są detale, jakość materiałów oraz niebanalny design. Wnętrza utrzymane w stylu glamour zachwycają od wielu lat, ale dopiero od kilku sezonów cieszą się wciąż niesłabnącym zainteresowaniem i stają się coraz częściej inspiracją przy aranżacji mieszkań. Wnętrza w stylu glamour są eklektyczne, luksusowe i pełne blasku, dlatego jeżeli właśnie takie wnętrze posiadasz, taca lustrzana z naszego asortymentu na pewno spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Obowiązkowy element stylu glamour – eleganckie tace

Każdy czasem pragnie poczuć się wyjątkowo i zjeść wspaniałe śniadanie w łóżku. Posiadając tace glamour, takie śniadanie może być jeszcze bardziej wytworne. Współcześnie nie korzystamy z tac tak często jak kiedyś, jednak na pewno taca lustrzana to ten element, który powinien znaleźć się w każdym domu. Są pomocne nie tylko wtedy, gdy chcemy zjeść śniadanie w łóżku, ale tace lustrzane są także nieocenione podczas rodzinnych uroczystości czy spotkań z przyjaciółmi. Dzięki nim można z łatwością przenieść na stół gorące napoje, talerze czy cokolwiek tylko chcemy. Tace M.A.K. Dekor nie tylko dobrze spełniają swoją funkcję, ale także są elementem dekoracyjnym i wpisują się idealnie w wiele stylizacji wnętrz, w tym utrzymanych w stylu glamour.

Tace lustrzane w ofercie sklepu M.A.K. Dekor

W ofercie naszego sklepu znajdują się między innymi: meble, oświetlenie, konsole i toaletki, ale także wiele dodatków aranżacyjnych. Jednymi z nich są lustrzane tace ze stali nierdzewnej. Tace lustrzane różnią się od siebie nie tylko kształtem, ale i rozmiarem oraz detalami. Wszystkie zostały wykonane z wysokojakościowej stali nierdzewnej. Są nie tylko estetyczne, ale co równie ważne – stabilne. Rant tacy lustrzanej jest nie tylko dekoracją, ale i pełni funkcję uchwytu, dzięki któremu można ją stabilnie i wygodnie trzymać. Ze względu na lustrzane dno, idealnie komponują się z naszymi tacami glamour kryształowe kieliszki, jak również tradycyjna, klasyczna zastawa. Metalowe dodatki we wnętrzu dodają nieco chłodniejszych tonów. Mogą więc być uzupełnieniem fantazyjnie zastawionego stołu.

Tace – praktyczne dodatki aranżacyjne

Zdarzają się takie sytuacje, gdy chcemy, aby nasi goście poczuli się po prostu wyjątkowo. Oczywiście wpływ ma na to wiele elementów. Jednymi z nich są dodatki aranżacyjne, których nie używa się na co dzień. Posiłki czy napoje podawane na eleganckich tacach, z całą pewnością podkreślą wyjątkowy charakter, a także spotkają się z uznaniem naszych gości. Tace ze sklepu M.A.K. Dekor, ze względu na ciekawe wzornictwo, na co dzień mogą znajdować się w miejscach widocznych, ponieważ same w sobie są elementem dekoracyjnym. Tace lustrzane mogą nadać wyjątkowej oprawy wielu uroczystościom lub zmienić zwykłe posiłki w wyjątkowe chwile.

X