makdekor

Współpraca

Oryginalne meble lustrzane, także  na zamówienie – współpraca z M.A.K. Dekor

Nie jesteśmy jedynie miłośniczkami pięknych, eleganckich mebli, ale także wiarygodnym i solidnym partnerem do współpracy. Jesteśmy świadome tego, że sukces M.A.K. Dekor nie jest zasługą wyłącznie naszą, ale również współpracujących z nami projektantów oraz partnerów handlowych.

Sklepy

Zapraszamy do współpracy sklepy stacjonarne oraz internetowe, które są zainteresowane sprzedażą naszych produktów.

W celu zapoznania sie z warunkami handlowymi, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 501 602 858 & 502 166 418 lub mailowy na makdekor3@gmail.com

Projektanci

Zapraszamy do współpracy również projektantów wnętrz, którzy w swoich projektach przewidują styl prezentowanych w naszej ofercie mebli ze stali nierdzewnej i lustrzanych. Nasze meble można zamówić  na wymiar, co pozwoli na wkomponowanie się ich we wnętrza rożnej wielkości.

W celu zapoznania się z warunkami handlowymi, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 501 602 858 & 502 166 418 lub mailowy na makdekor3@gmail.com

Współpraca marketingowa

Nasz nowy program marketingowy jest skierowany dla każdego, kto chciałby być częścią naszej marki.

Jesteś zachwycona/y naszymi produktami?

Posiadasz profil w mediach społecznościowych?

A może kochasz oryginalne marki i chciałabyś/chciałbyś zostać jego częścią?

Jeśli tak jest, to oferta współpracy jest dla Ciebie.

Proponujemy współpracę, w ramach której umieścisz nasz baner reklamowy na swoim profilu i za każdego klienta, który dokona u nas zakupu dzięki Tobie, otrzymasz od nas ustaloną wcześniej prowizję.

Schemat współpracy wygląda następująco:

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy:
biuro@makdekor.pl

X